V rámci Světového týdne respektu k porodu Vás srdečně zveme 14. května do Mama centra. Uskuteční se řada krásných přednášek.

Setkat se například budete moci s Markem Ščotkou – ostravským rodinným terapeutem, s úžasnou Janou Muroňovou Musialkovou, která si pro Vás připraví povídání na téma Ženská ekohygiena a nehormonální antikoncepce, Tereza Vachoušková Vás seznámí, jak bezpečně používataromaterapii v těhotenství, kdo bude mít zájem, bude mít možnost si vyrobit svůj „olejíček“ a inhalační tyčinku, dorazí za námi i dula Markéta Kukuczková se svou kolegyní Simonou Kostelanskou a budete se moci zeptat na vše, co Vás zajímá na těhotenství, porodu, šestinedělí, jak Vám může být právě dula nápomocná a Anička Kohutová – porodní asistentka Vám předá své zkušenosti a ukáže Vám Tradiční zavinovací úvazy v těhotenství na podporu těhotného bříška + Poporodní úvazy.

Po dobu akce si budete moci zakoupit Originální aromasměsi Ingeborg Stadelmann, nádherné věcičky od Kapičky – nejen pro dětičky, těhulky a kojící,  a mnoho dalších úžasných produktů, Marie Piekar doveze své ručně vyrobené výrobky – kousátka pro děti, odličovací tampóny a další. Dorazí za námi Petra Hofríková, která Vám bude zpříjemňovat celý den Malováním HENNOU na těhotné bříško, ruku, nohu. :-) Případně může potěšit Vaše dítko nějakou malůvkou na obličej.

TĚŠTE SE! :-)

ZDE bližší info: http://www.mamacentrum.com/udalost/svetovy-tyden-respektu-k-porodu-rezervace-cely-den/?fbclid=IwAR0JXLkZ-0q6YdUl99kw1pnQrIjAagtGYwXqApVwBk4c–FiRkIMpPpxD6Q

Bude možnost koupi celodenního vstupného nebo pouze na jednotlivé akce.