Školička Malý muzikant opět začíná opět od září 2020
Hudební školičku Malý muzikant založila paní Veronika Diamantová a vytvořila si svůj vlastní koncept a napsala autorské CD s dětskými písničkami, které používá při výuce.

Unikátnost konceptu soukromé hudební školy Malý muzikant spočívá v tom, že se v kurzech necílí na výkon, ale na přirozenost, pohyb, tvořivost a především radost z hudby.

Program obsahuje přirozeně vedle sebe prvky jógy, kdy děti zdraví Sluníčko, kruhový rituál Afriky, vážnou hudbu, i muziku spojenou s našimi tradičními křesťanskými svátky a lidovými zvyky.

Nabízím kurz Malý muzikant, což je kurz pro nejmenší děti od 1,5 roku do 4 let za přítomnosti rodiče nebo jiného doprovod

 

O Anna Kohutová

Jmenuji se Anna Kohutová, jsem vdaná a mám tři děti. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Olomouci - obor porodní asistentka. Dále jsem absolvovala pomaturitní specializační studium v oboru porodní asistentka( IDVPZ-Brno). Každoročně se v rámci dalšího vzdělávání účastním různých odborných konferencí a seminářů. Přednáším na základních školách o dospívání a plánovaném rodičovství.