Jmenuji se Kateřina Stasiková a narodila jsem se v Havířově. Od dětství jsem žila sportem, navštěvovala oddíl moderní gymnastiky a později studovala výrazový tanec na ZUŠ. V letech na střední škole jsem se hodně intenzivně věnovala aerobiku. Poté přišlo mateřství a na nějakou dobu byl mým jediným pohybem, pohyb kolem mých dvou dětí.

 

Když děti malinko vyrostli a naskytla se opět možnost, objevila jsem  kalanetiku. Ta mě oslovila tak hluboce, že jsem se rozhodla ji studovat a stát se jejím lektorem.

 

V roce 2013 jsem tedy absolvovala školení v Praze a stala se instruktorem Body & Mind se zaměřením na kalanetiku, pilates a jógu. Již v Praze mě však začala nejvíce oslovovat jóga a vše kolem ní a od té doby se také stala důležitou součástí mého života.

 

Od roku 2013 jsem instruktorem ve studiu Silueta v Havířově, kde vedu lekce Pilates jógy, která je pro mne dokonalou harmonii pro tělo i mysl. Po čase jsem ovšem cítila silnou potřebu propojit (nalézt) více i ducha a proto jsem se vydala ještě dále.

 

Začala jsem hledat a na své cestě potkala svého učitele jógy Lenku Śivádeví Knag. Stala jsem se s vděčností jejím žákem a v listopadu 2015 pod jejím vedením také Instruktorem jógy.

 

Moc ráda bych i vám předala alespoň malý kousek toho velkého daru, kterého se mi dostalo ♥

 

Jóga není jen fyzickým cvičením (ásány), skrývá v sobě hlubokou jógovou filozofii, ale také práci s dechem a vibracemi. Jóga je učení na celý život a to pro všechny z nás.

 

Vše má svůj čas a každý máme svoji cestu. Budu moc ráda, pokud se byť jen na kousek své cesty vydáte se mnou ♥ Moc se na vás těším!

 

Katka

kveten 2016_10