Vědomý předporodní kurz – Cesta za radostným porodem

Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matky, otec, celá RODINAPorod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdějšího vztahu matky a dítěte. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je být o této schopnosti informována.

Tato  komplexní  prožitková příprava k porodu a mateřství Vás co nejlépe připraví k porodu, nejedná se o klasický předporodní kurz. Zbavíte se případného strachu, napojíte se pomocí prenatální komunikace na své děťátko a budete se na jeho narození těšit. Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete. Porod se odehrává v hlavě rodící ženy, proto je nesmírně důležitý mentální trénink a uvolnění , které si ve své mysli  nastavíte. Připravte se na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě připravíte na zrození vašeho dítěte.

Témata

Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik relaxace a klidného dechu, rebozo techniky, raný kontakt s  dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.  Součástí bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže nohou, zad a bříška, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte a udržuje ženu při její fyzické a duševní síle.

Součástí kurzovného bude drobné občerstvení a ebook Cesta za radostným porodem v hodnotě 499,-.

Cena pro pár (nastávající matka a otec) 2000. Cena pouze pro ženu 1800,-.

V programu počítáme i s 60 minutovou pauzou na oběd.

Přípravou Vás provede, Anna Kohutová, porodní asistentka, propagátorka vědomého porodu a raného kontaktu.

Připravte se na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě, protože porod se navždy zapíše do vašeho těla i duše. 

Mama centrum je smluvním partnerem několika zdravotních pojišťoven, tudiž předporodní a poporodní aktivity jsou hrazeny ze zdravotního pojištění!!

Kurzovné- 2000,- pro pár

Pro termíny a rezervaci míst klikněte na tento odkaz.