Malý muzikant –  nový kurz pro děti od září

Srdečně Vás zveme na lekci MALÝ MUZIKANT od září/2019

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu, cena se každý týden snižuje o promeškané lekce.

První, ukázková lekce je ZDARMA, je ale nutné se registrovat (mm.webooker.eu)
Kurzy budou probíhat v MAMA CENTRUM v Havířově, vždy v pondělky od 9,00 hod.
Malý muzikant je česká hudební škola pro miminka, batolátka a předškoláky s novou koncepcí hudební výchovy a originálními českými písničkami, které dětem každou hodinu představí nové téma. Kurz je určen dětem od 18 měsíců do 4 let věku za přítomnosti doprovodu (rodič, prarodič apod.).
Ve skupině je max. 10 dětí. Každá hodina rozvíjí jedno téma, které zpracujeme ve formě písniček, říkadel, pohybových her, povídání si, poslechu tématických skladeb a tvoření.
Budeme hrát na nejrůznější rytmické nástroje a naučíme se být spolu. Celou hodinou nás provede postavička Sluníčka, které nás naučí pěkně se přivítat a rozhýbat. Pomocí rituální hry si procvičíme co to je nahlas, potichu, rychle, pomalu, vysoko, nízko a další zajímavé aktivity. Kurz je postaven na autorském CD Veroniky Diamantové, které každé dítě společně s pracovním sešitem obdrží na začátku kurzu.
Pololetí obsahuje 15 lekcí, každá trvá 45minut Cena kurzu je 2250,- Kč (zahrnuje CD a sešit) UKÁZKOVÁ LEKCE – prosím registrujte se do kurzu, aby vám systém držel místo. Fakturu, která vám automaticky dorazí prozatím budete ignorovat a zaplatíte až v případě, že se rozhodnete do kurzu nastoupit. Rozhodnete-li se do kurzu poté NEnastoupit, nic neplatíte a vaše registrace bude stornována.
Těší se na Vás lektorka Šárka Malá a tygřík Ríša www.malymuzikant.cz

O Anna Kohutová

Jmenuji se Anna Kohutová, jsem vdaná a mám tři děti. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Olomouci - obor porodní asistentka. Dále jsem absolvovala pomaturitní specializační studium v oboru porodní asistentka( IDVPZ-Brno). Každoročně se v rámci dalšího vzdělávání účastním různých odborných konferencí a seminářů. Přednáším na základních školách o dospívání a plánovaném rodičovství.