nahrávám mapu....

Datum / čas
22.05.2019
9:00 - 11:00

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


RITUÁLY A HRANICE – jistota a bezpečí pro vaše děti

  • Na které rituály se dnes již zapomnělo a které dětem a vlastně i dospělým bytostně chybí?
  • Jak navrátit pomocí rituálů uvědomění, pocit vlastní jistoty a bezpečí?
  • Co je to vlastně rituál a kde všude jeho principu můžete využívat?

Jen si vzpomeňte na různé – třeba i velmi bláznivé – věci a činnosti, které se vám v dětských letech tolik líbily. I kdyby šlo třeba jen o večerníček, pravděpodobně byste si ho tehdy nedali vzít. Opakující se rituály totiž pro dětskou duši znamenají jistotu, že je vše tak, jak má být.

I v dospělosti je touha po veřejném uznání našich životních změn, jejich oslavě a vědomém prožití, přirozená, jen v naší společnosti


Renáta Cholevíková se v současné době se věnuje naplno poradenství v oblasti mezilidských vztahů s použitím Kineziologie, poradenství Feng shui pro náš domov a naše vztahy, Montessori kurzům a přednáškám.

http://www.rencacholevikova.cz/

„Pomáhám dnes lidem najít cestu k sobě, k partnerovi a k dětem, a POMÁHÁM TAK VYTVÁŘET SVĚT, VE KTERÉM JE BEZPEČNÉ MILOVAT JEDEN DRUHÉHO.

Svou práci miluji, protože dnes konečně vidím výsledky! Miluji ty rozsvícené tváře, kdy nastoupí ten úžasný „AHA“ moment. Chvíle, kdy nevíte, jestli máte brečet nebo se smát. Tolik znovu „nakopnutých“ lidí, toužících dělat věci jinak. Tolik spokojených tváří, když odejde trápení. KAŽDÝ MŮŽE! Stačí jen chtít.

Moje vzdělání, kurzy:

VŠ etopedického zaměření

Kurz Montessori pedagogiky

Kurz komunikace s obtížným dítětem či rodičem

Komunikace pedagoga s rodičem

Dětská kresba – okno do duše dítěte (Arteterapie)

Sociálně psychologický výcvik

Feng Shui akademie

Kurz kineziologie – Poznej svůj cíl

NLP (neurolingvistické programování)

Reiki – 1. stupeň

Praxe:

Práce ve státní školce, v Montessori školce

Nejdéle (6 let) jsem působila jako speciální pedagog – etoped :
ambulantní péče pro rodiny s dětmi s problémovým chováním. Pobytová péče pro děti, v rámci diagnostiky a psychoterapie, volnočasové aktivity, individuální konzultace a poradenství s dětmi a jejich rodinami – pobytová i následná.

Po mateřské dovolené jsem pracovala v rodinném centru, jako koordinátor aktivit pro dospělé a lektorka kurzů Montessori.“

Vstupné: 200,- Kč předem na účet, 250,- Kč na místě. Počet míst omezen kapacitou místnosti.

 

 

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny pro tuto událost.Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.