nahrávám mapu....

Datum / čas
13.06.2019
17:00 - 19:00

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


Veronika Hurdová – autorka blogu Krkavčí matka – maminka tří svobodných bytostí přijala naše pozvání a zavítá opět za námi. Dozvíme se.

Jak v dětech nepotlačit to dobré, s čím už na tenhle svět přišly? Jak jim jako rodič nestát v cestě a zároveň se nenechat utlačovat? Jakou hroli hrají hranice a jak vychovat zodpovědné dítě? Jak do konceptu svobodné výchovy zapadá vzdělávání?

Přednáška se bude točit okolo unschoolingu, domácího vzdělávání a všech radostí i úskalí, které s sebou tenhle způsob života může přinést.

Budeme si povídat i o tom, jak propojit unschooling a domškoláctví s pomalým cestováním a jak tahle zkušenost může obohatit nejen děti, ale i jejich rodiče.

VSTUPENKY ZDE: https://eshop.krkavcimatka.cz/product/vstupenky/havirov—13_6_2019—svobodna-vychova/67

Bližší informace o Veronice můžete najít na jejich stránkách: http://www.krkavcimatka.cz/

„Rozvzpomeň se na to, kým doopravdy jsi. Děti budou tvým průvodcem.“Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.