nahrávám mapu....

Datum / čas
13.11.2019
17:00 - 19:00

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


 

Přemýšlíte o očkování svých dětí a nemáte dost informací? Přijďte si popovídat s Alicí Kulhánkovou a Dagmar Sláčalovou ze spolku ROZALIO – Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování, která se s vámi podělí o své poznatky a zkušenosti.

Beseda se bude týkat zejména povinného očkovacího kalendáře, vytvoření individuálního plánu, minimalizací rizik při očkování, přínosu i rizik, které představují vakcíny, komunikace s lékaři a v neposlední řadě i právních aspektů odkladu, rozložení či odmítnutí očkování.

Alice Kulhánková

Alici přivedly k zájmu o téma očkování problémy po vakcinaci u její dcery. Již několik let se snaží o zvýšení povědomí o problematice povinného očkování, jeho individualizaci a snižování nežádoucích účinků. Je aktivním členem spolku Rozalio.

 

 

Besedu vede:

Alice Kulhánková, rozalio@rozalio.cz

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny pro tuto událost.Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.