nahrávám mapu....

Datum / čas
15.06.2019
9:00 - 17:00

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matka, otec, celá RODINA. Porod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život, ale také pro otce, který se stává ochráncem rodiny. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdější vazby celé rodiny. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je, být o této schopnosti informována.
Tato komplexní prožitková příprava k porodu a mateřství Vás a avšeho partnera připraví k porodu. Zbavíte se případného strachu, mýtů a obav, napojíte se pomocí prenatální komunikace a speciální masáže  na své děťátko. Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete za pomocí společné síly. Připravte se na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě, protože nemáte-li možnost volby, jako byste žádnou neměli.
Během na sebe navazujících přednášek se vědomě a informovaně připravíte na sopolečné zrození vašeho dítěte.

Témata kurzu

Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik  masáží, rebozo technik, raný kontakt s dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.
Součástíkurzu  bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte.
Součástí kurzovného je eBook Jak na potíže v těhotenství a Afirmace k porodu k vytisknutí.

Co s sebou – deku, polštář, masážní olej

 Cena pro pár – 2000,-

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny pro tuto událost.Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.