nahrávám mapu....

Datum / čas
09.10.2022
9:00 - 18:00

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matky, otec, celá RODINAPorod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdějšího vztahu matky a dítěte. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je být o této schopnosti informována

Tato  komplexní  prožitková příprava k porodu a mateřství Vás co nejlépe připraví k porodu, nejedná se o klasický předporodní kurz. Zbavíte se případného strachu, napojíte se pomocí prenatální komunikace na své děťátko a budete se na jeho narození těšit. Do celého procesu je velmi jemně zapojen také muž, coby otec.

Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete. Porod se odehrává v hlavě rodící ženy, proto je důležité jak si svůj porod ve  své mysli  nastavíte. Připravte se společně se svým mužem na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě připravíte na zrození vašeho dítěte. Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik relaxace a klidného dechu, raný kontakt s  dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu. 

Součástí bude i praktická část – rebozo masáž, práce s rebozem u porodu, masáž celého těla, masáž bříška a navázání kontaktu otce s dítěte, malování na bříško, Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte.

Cena 2400,- pro pár

 

Kurzem vás  provede porodní asistentka Anna Kohutová

Rezervace

2 400,00
Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.