Vítejte na nově zprovozněných stránkách www.mamacentrum.com.

S narůstajícím počtem poskytovaných služeb, pořádaných kurzů, přednášek, cvičení a dalších jsme se rozhodli, že zapracujeme na prezentaci Mama centra a výsledkem jsou tyto stránky.

Na stránkách naleznete obecný popis služeb rozdělěných do nabídek Pro těhotné a Pro rodiče – důležité pro nově příchozí, dále budeme pravidelně publikovat různé články v nabídce Novinky a samozřejmostí je i registrace na naše kurzy, přednášky, cvičení atd., kde se dozvíte podrobnosti, jako cenu, kdo je lektorem a kde se událost koná. V neposlední řadě si můžete prohlédnout profily našeho týmu pod nabídkou Mama centrum. Články v novinkách budete moci komentovat a dávat nám např. zpětnou vazbu na jednotlivé služby.

Do budoucna chystáme zprovoznit fotogalerii a vylepšovat to, co zde již vidíte.

Na stránkách se můžete rovněž zaregistrovat, což Vám umožní jednodušší administraci vašich rezervací a možnost přidávat komentáře.
Přejeme příjmené chvíle s „Vaším“ Mama centrem.

O Tereza Kaslová

Na prvním místě se cítím být matkou dvou skvělých kontaktních dětí, které mě neustále učí a posouvají dál v životním poznání „o čem to rodičovství vlastně je“. Výhodou je, že mě role kontaktní a respektující matky nesmírně baví a naplňuje. Ráda toto poselství šířím dál na svých kurzech kojení, nošení a vázaní dětí do šátku, kontaktního rodičovství a dalších. Vystudovala jsem Fakultu životního prostředí v Ústí nad Labem a Ochranu životního prostředí na Báňské Univerzitě v Ostravě, proto se můj postoj k péči o děti vždy drží zásad obnovitelných a ekologicky šetrných materiálu a výrobků. Praktikuji přirozenou hygienu dětí z části bez plenek a poradím s výběrem látkových plen.