nahrávám mapu....

Datum / čas
04.08.2020
16:00 - 17:00

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


Během těhotenství prochází tělo mnoha změnami, kterým se musí přizpůsobit zejména pohybový systém ženy. Mění se těžiště, mobilita kloubů, svalové napětí i tempo dechu. Proto je dobré tělo podpořit vhodným cvičením.

Na lekcích budeme posilovat svalové skupiny, které mají tendence ochabovat a naopak protahovat ty, které bývají nejvíce přetížené. Při cvičení budeme využívat nejrůznější pomůcky a techniky klasického cvičení a zároveň se protáhneme, posílíme a rozproudíme energii při prvcích gravidjógy. Budeme pracovat s dechem a při relaxaci se můžete naladit na své děťátko.

To vše se vám také bude hodit při porodu, kdy vám správné dýchání pomůže lépe zvládat kontrakce a podpořit přirozený průběh porodu. Můžete také využít úlevové polohy, které objevíte při cvičení.

Lekce těhotenského cvičení jsou určeny všem ženám, které jsou v očekávání příchodu svého děťátka a nemají závažné zdravotní komplikace.

Cvičenim vás provede dula  DARINA VOLÁKOVÁ

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny pro tuto událost.Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.