nahrávám mapu....

Datum / čas
30.06.2022
19:00 - 20:30

Místo konání
Mama centrum

Kategorie


Systém Jóga v denním životě je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Zahrnuje rovněž další speciální techniky, např. bandhy a mudry.
Jóga v denním životě je vhodná pro člověka každého věku a úrovně fyzických možností. Vychází z klasické cesty jógy. Jejím cílem je pomoci člověku získat a zlepšit tělesné, duševní, sociální a duchovní zdraví a dosáhnout harmonie. Jóga je věda o těle, mysli, vědomí a duši.
MILAN JURCZYGA
Józe se věnuji od roku 1995, kdy jsem se stal žákem Višvaguru Mahéšvaránandy. Pravidelně se zúčastňuji mezinárodních jógových seminářů. V roce 2007 jsem navštívil  Šrí Višva Díp Gurukul Mahéšvaránanda ášram v Indii, kde jsem se nějaký čas věnoval intenzivně studiu jógy. V roce 2009 jsem získal mezinárodní certifikát pro výuku jógy dle systému Jóga v denním životě a mám rovněž národní zkoušky pro cvičitelé jógy III. stupně.

Rezervace

Rezervace jsou již uzavřeny pro tuto událost.Vaše osobní údaje (Jméno, Příjmení, E-mail, Telefonní číslo, Adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Kohutová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://www.mamacentrum.com/vseobecne-obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.